KONST / Litografier / Färglitografi 13491144
nr 1349 1144
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 22/150. Motivet: 48x65cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 28 september 2020
kl 20:56:27
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr